Nowe ramki Ospel Impresja

Seria Impresja to jedna z najbardziej klasycznych a przy tym rozpoznawalnych serii marki Ospel. Z uwagi na stały rozwój marka dba o to, aby w kolekcjach zawsze pojawiały się nowe, atrakcyjnie zaprojektowane a także funkcjonalne elementy. Tym razem, do rodziny gniazdek Ospel Impresja weszła nowa linia ramek, które wyróżniają się na tle innych obróbką materiału.

Nowe ramki zostały wykonane ze szczotkowanego metalu oraz szkła. Poza nowościami, nadal w serii pozostają klasyczne ramki zachowane w stonowanej kolorystyce- biel, écru, antracyt, srebro i złoto.

Ramki metalowe

W obszarze ramek wykonanych z metalu dostepne są 3 warianty kolorystyczne- szczotkowane aluminium, satyna oraz antracyt. Surowe, chłodne doskonale pasują do minimalistycznych przestrzeni urządzonych w nowoczesnych stylu, a także przestrzeni usługowych czy biurkowych jako elegancki element zdobniczy.

Szkło

W przypadku ramek szklanych do dyspozycji użytkowników są ramki wielokolorowe, które doskonale sprawdza się podczas aranżowania przestrzeni prywatnych, w których grę odgrywa ekscentryzm i kreatywność. Szklane ramki zostały zachowane w 5 wariantach kolorystycznych- limonkowym, śliwkowym, szarości wpadającej w beż, bieli oraz czerni.

Wybierając ramki szklane lub metalowe pamiętaj, że w ofercie sklepu istnieje możliwość dowolnej konfiguracji włącznika. Osprzęt elektryczny może zostać wybrany spośród wielu kompatybilnych modeli, wykonanych z różnych materiałów, w różnych kolorach a także dodatkowych zdobieniach. Firma Ospel całkowicie polega na opinii użytkowników i klientów, stąd także decyzja o stworzeniu serii wzajemnie spójnych co umożliwia dowolność komponowania przez samych zainteresowanych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *