Przegląd osprzętu Ospel – seria Aria

Podczas remontu mieszkania, warto zwrócić uwagę na wymianę osprzętu elektrycznego. Jest to o tyle ważne, iż przestarzałe gniazdka czy włączniki mogą być już pożółkłe, wyrobione, przez co zepsują cały efekt finalny remontu. Sprawdź propozycje polskiej marki Ospel, która posiada serię osprzętu Aria.

Osprzęt OSPEL jest to polska produkcja, która posiada wiele serii produktów, które różnią się ze względu na design oraz zastosowanie. Czym więc wyróżnia się seria Aria?

Seria Aria firmy Ospel (PL) łączy w sobie nowoczesne wzornictwo i proporcje, które uzyskane są dzięki wewnętrznym ramkom ozdobnym. Aria jest na tyle wyjątkowa, gdyż pozwala wprowadzić wybrane przez siebie akcenty kolorystyczne, dzięki czemu możesz dopasować osprzęt do swojego wnętrza. Dostępnych jest aż siedem kolorów podświetleń, które możesz wybrać, by spersonalizowane ramki wyglądały designersko. Przyjrzyjmy się więc produktom z serii Aria.

Ramki OSPEL ARIA


Ramki Ospel Aria dostępne są w formie od pojedynczych do pięciokrotnych. Występują w pięciu kolorach – białym, écru, szary mat, czarny metalik i srebrny. Ich proste, eleganckie konstrukcje przypadną do gustu każdemu, kto uwielbia nowoczesne, minimalistyczne rozwiązania. Ceny produktów są bardzo niskie, dzięki czemu małym nakładem finansowym, możemy wymienić cały osprzęt na nowy.

Moduły podświetlenia OSPEL ARIA


Siedem dostępnych kolorów w gamie serii Aria pozwala na podświetlenie przycisków. W zależności, czy posiadamy włącznik jedno, czy dwu klawiszowy, możemy sprawić, że będzie świecił na zielono, pomarańczowo, niebiesko, biało, złoto, czerwono lub fioletowo. Spraw, że osprzęt zwróci na siebie uwagę nie tylko designem, ale również mało spotykanym podświetleniem!

Wyłączniki podwójne i pojedyncze OSPEL ARIA


Schludne, minimalistyczne włączniki podwójne lub potrójne firmy Ospel z serii Aria są eleganckim wypełnieniem ramek. Pięknie podświetlone przez powyższe moduły mogą stać się jeszcze bardziej wyjątkowe. Efekt finalny w połączeniu z resztą osprzętu będzie prezentował się na ścianie bardzo nowocześnie i podkreśli styl, w jakim urządzone jest pomieszczenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *