Sonata- bakteriobójczy włącznik światła

Jak donoszą badania jednym z najczęściej dotykanych przedmiotów, oczywiście poza pieniędzmi, są klamki oraz różnego rodzaju guziki- począwszy od przycisków na skrzyżowaniach drogowych, kończąc na guzikach windy czy gniazdkach w pomieszczeniach- szczególnie w firmach, szkołach i miejscach, w których w ciągu dnia znajduje się wiele osób.

Z uwagi na prozaiczność tych elementów codziennego użytku rzadko kiedy zwracamy uwagę na szczegóły wykraczające poza sam element funkcjonalności tych urządzeń. O ile coś nie klei się do dłoni, nie przychodzi nam do głowy, że na powierzchni włączników światła może znajdować się wiele bakterii i drobnoustrojów.

Dlaczego wspominamy tylko o włącznikach? Bo oto w ofercie polskiej marki Ospel pojawiły się włączniki i gniazdka, które wychodzą naprzeciw nie tylko w kwestii podniesienia funkcjonalności, ale również ochrony i sterylności.

Nowa linia gniazdek Ospel- Sonata została w całości oparta na materiale, którego właściwości charakteryzuje wysoka przeciwbakteryjność. Mowa o między, która w połączeniu z niklem tworzy tzw. nowe srebro.

włącznik światła nowe srebsro

Wykorzystane materiały poza ochroną przed gromadzeniem bakterii wykazują wysoki stopień ochrony przed wycieraniem koloru a także utlenianiem, dlatego idealnie sprawdzają się w miejscach, w których włączniki są mocno eksploatowane. Miejsca, w których najczęściej wykorzystywana jest miedz to przede wszystkim placówki zdrowotne- szpitale i przychodnie. Jak donoszą badania na powierzchni między ginie blisko 99% bakterii.

Poza wysokiej jakości materiałem oraz podwojoną funkcjonalnością, gniazdka marki Ospel to także wysoki kunszt wzornictwa oraz nastawienie na klienta, który potrzebuje wyjątkowego wykończenia do aranżowanej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *