Sonata- bakteriobójczy włącznik światła

Jak donoszą badania jednym z najczęściej dotykanych przedmiotów, oczywiście poza pieniędzmi, są klamki oraz różnego rodzaju guziki- począwszy od przycisków na skrzyżowaniach drogowych, kończąc na guzikach windy czy gniazdkach w pomieszczeniach- szczególnie w firmach, szkołach i miejscach, w których w ciągu dnia znajduje się wiele osób.

Z uwagi na prozaiczność tych elementów codziennego użytku rzadko kiedy zwracamy uwagę na szczegóły wykraczające poza sam element funkcjonalności tych urządzeń. O ile coś nie klei się do dłoni, nie przychodzi nam do głowy, że na powierzchni włączników światła może znajdować się wiele bakterii i drobnoustrojów.

Dlaczego wspominamy tylko o włącznikach? Bo oto w ofercie polskiej marki Ospel pojawiły się włączniki i gniazdka, które wychodzą naprzeciw nie tylko w kwestii podniesienia funkcjonalności, ale również ochrony i sterylności.

Nowa linia gniazdek Ospel- Sonata została w całości oparta na materiale, którego właściwości charakteryzuje wysoka przeciwbakteryjność. Mowa o między, która w połączeniu z niklem tworzy tzw. nowe srebro.

włącznik światła nowe srebsro

Wykorzystane materiały poza ochroną przed gromadzeniem bakterii wykazują wysoki stopień ochrony przed wycieraniem koloru a także utlenianiem, dlatego idealnie sprawdzają się w miejscach, w których włączniki są mocno eksploatowane. Miejsca, w których najczęściej wykorzystywana jest miedz to przede wszystkim placówki zdrowotne- szpitale i przychodnie. Jak donoszą badania na powierzchni między ginie blisko 99% bakterii.

Poza wysokiej jakości materiałem oraz podwojoną funkcjonalnością, gniazdka marki Ospel to także wysoki kunszt wzornictwa oraz nastawienie na klienta, który potrzebuje wyjątkowego wykończenia do aranżowanej przestrzeni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *