Gniazdko elektryczne może być także ozdobne

gniazdko elektryczneWydawać by się mogło, iż coś takiego jak gniazdko elektryczne nie może być ozdobne, tymczasem bogata gama różnorakich modeli dowodzi, iż również ten element wyposażenia może wpływać na estetykę wnętrza.

Nie tylko bowiem oprawy oświetleniowe są ozdobne, ale i przestrzeń mieszkalną czy biurową ozdobić można poprzez gniazdka o opływowym kształcie, delikatnym wzorze czy kolorze bakelitu. Dzięki szerokiemu wyborowi pośród komfortowych gniazdek pojedynczych i podwójnych, a także listw z uwzględnieniem potrzeb podłączenia telefonu czy rtv nasze wnętrza będą odpowiednio zagospodarowane, a gniazdek nie musimy chować za meblami.

Coraz częściej gniazdka towarzyszą włącznikom, tak na wysokości listwy przypodłogowej jak i standardowej wysokości. Możliwość wyboru gniazdka z zabezpieczającą osłoną pozwoli uniknąć omyłkowego dotknięcia ręką gniazda elektrycznego. Fantazyjne uwypuklenia i wklęsłe wzory wokół gniazdka dodają im uroku, aczkolwiek mogą utrudniać utrzymanie w czystości całego kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *