Gniazdo głośnikowe Impresja

OspelCoraz częściej staramy się ukrywać przewody, ponieważ rosnąca ilość sprzętów doprowadza do plątaniny kabli w naszych mieszkaniach. W przypadku jednak, gdy nie możliwe jest wykorzystanie bezprzewodowego przesyłu sygnałów, montujemy łącza w ścianach i dotyczy to nie tylko energii elektrycznej, ale również podłączenia internetu czy głośników.

Remontując pokój warto z góry zaplanować rozkład głośników (np. kina domowego). Zły rozstaw będzie irytować i przeszkadzać w odbiorze filmu.

Pociągnięcie przewodu prowadzącego od subwoofera do głośnika za meblami jest rozwiązaniem z całą pewnością tanim, ale pojawiający się przewód wygląda nieestetycznie. Jest także narażony na uszkodzenia mechaniczne. Posiadając w mieszkaniu zwierzaka istnieje ryzyko, że ów pupil pogryzie łącze.

Pociągnięcie kabla w ścianie i zamontowanie gniazda głośnikowego pozwoli na uchronienie przewodów przed kotem. Gniazda głośnikowe marki Ospel pozwalają na stosowanie kabli o maksymalnym przekroju siedemdziesięciu pięciu dziesiętnych milimetra kwadratowego (0.75mm2).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *