Urządzamy nowoczesne wnętrze

gniazdko sonataWprowadziłeś się właśnie do nowego, nieumeblowanego mieszkania i z każdej strony patrzą na Ciebie smętnie puste ściany? To świetnie! A to dlatego, że masz jedyną i niepowtarzalną okazję na to, aby urządzić każde z pomieszczeń od początku do końca wedle własnego, całkowicie spersonalizowanego pomysłu.

Nikt i nic nie stoi Ci na przeszkodzie, aby każdy element (łącznie z kolorem gwoździ w listwach podłogowych czy kabli) wyglądał dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. O taką opcję trudniej wówczas, gdy lokum jest częściowo bądź całościowo urządzone – wówczas pozostaje Ci nowe elementy dopasować do tych już zastanych. W takim przypadku jednak nie możesz wykorzystać w pełni swoich pomysłów.

Nowoczesne wnętrze – z czym się to je?

Załóżmy jednak, że masz możliwość urządzenia swojego M od początku do końca dokładnie według własnego pomysłu. Jesteś osobą pełną energii, aktywną i dobrze czujesz się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach. Wiesz także, jak wielki wpływ na końcowy efekt mają szczegóły – nawet takie, jak wspomniany wyżej kolor i kształt gwoździ w listwach, barwa kabli czy…kształt, materiał oraz kolor gniazdek i włączników.

Ostatnimi czasy urządzaniem wnętrz zawładnął nowoczesny styl – czyli prostota, minimalizm i dużo przestrzeni. Dominuje zasada, iż „mniej znaczy więcej”, a jednym z najważniejszych elementów jest minimalizm. Tak więc ozdabianie pomieszczeń dodatkami dekoracyjnymi w tym przypadku jest passé.

Eleganckie i użyteczne – gniazdko Ospel

Jak zatem ożywić nieco ów chłodny wystrój? Najłatwiej zrobić to za pomocą elementów użytkowych, takich jak choćby włączniki światła czy gniazdka elektryczne. Na rynku dostępnych jest mnóstwo ciekawych wzorów i kolorów – warto spośród nich wybrać nie tylko te ładne, ale i trwałe – czyli renomowanych firm, na przykład firmy Ospel.

W nowoczesne wnętrze idealnie wkomponuje się na przykład gniazdo pojedyncze Data OSPEL SONATA STAL INOX. Połączenie stalowej obudowy z czerwono – białym środkiem nie zaburzy koncepcji urządzenia, nadając mu jednocześnie nieco dynamiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *