Wideodomofon w zabudowach wielorodzinnych

systemy monitoringuObecnie bardzo popularne są wielorodzinne zabudowy, które mają praktycznie zero wad, a bardzo wiele zalet. Jedną z wad może być na przykład fakt jednego wspólnego wejścia na takie wielorodzinne podwórko, a co jest z tym związane – systematycznych odwiedzin ze strony obcych nam ludzi, którzy zwyczajnie mylą numery mieszkania. Fundując sobie wideodomofony wielorodzinne możemy nie tyle zapobiec, co po prostu ułatwić sobie weryfikowanie tych niechcianych odwiedzin. Gdy dzwoni dzwonek domofonu, jeden rzut okaz wystarczy nam, by ocenić, czy przybysz jest osobą, której oczekujemy, czy też możemy odprawić go z kwitkiem, bo jest to po prostu kolejny akwizytor.

Takie rozwiązanie zwiększa bezpieczeństwo domowników, gdyż można od razu po wyglądzie gościa zweryfikować, czy jest on rzeczywiście osobą, za którą się podaje. W czasach, gdy wszelkiej maści oszustów nie brakuje, dodatkowe zabezpieczenia naszych domów w postaci wideodomofonów, czy systemy monitoringu wcale nie są takie głupie, ani przesadzone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *