Kontakty z diodą i bez

kontakty z podświetleniemKontakt, inaczej włącznik światła, to bardzo istotny element wyposażenia wnętrza. Od jego umiejscowienie, kształtu i sposobu załączania światła zależy bowiem komfort użytkowania oświetlenia w pomieszczeniu. Nocne wędrówki po domu to nie tylko domena lunatyków. Od czasu do czasu każdemu zdarza się szukać kontaktu po zmroku by włączyć światło. Najtrudniej o to jest w miejscach nowych, w których jesteśmy pierwszy raz jak w hotelu. Wówczas doskonale sprawdzają się kontakty z podświetleniem. W dzień zupełnie niewidoczne diody, w nocy emitujące delikatną poświatę odznaczającą się w ciemności pozwalają na bezbłędne trafienie do celu. Ciekawe wkomponowanie diody w oprawę kontaktu pozwala na zachowanie jego estetyki w dzień i w nocy. W zależności od potrzeb oferta Ospel dostarcza wielu różnorodnych modelu kontaktów z podświetleniem i bez niego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *