Wideodomofon w zabudowie wielorodzinnej

wideodomofony wielorodzinneZabudowa wielorodzinna jest bardzo komfortowa pod wieloma względami. I tak oto po pierwsze – kupno segmentu jest nieco tańsze niż kupno większego domu jednorodzinnego. Po drugie – ma się komfort mieszkania we własnym, samodzielnym domu, a przy okazji bez poczucia odosobnienia od sąsiadów, co wielu osobom daje poczucie bezpieczeństwa i wspólnoty.

W zabudowach wielorodzinnych coraz częściej montowane są wideodomofony wielorodzinne, czyli specjalne domofony z kilkoma dzwonkami do osobnych mieszkań, wyposażone dodatkowo w kamerę monitującą sytuację przed bramą wjazdową do mieszkań.

Taki videodomofon jest bardzo wygodnym rozwiązaniem – przybysze, którzy chcą się skontaktować z którymś z mieszkańców domu, dzwonią tylko pod wybrany numer, a my, mieszkańcy, możemy na bieżąco śledzić sytuację sprzed domu na swoim wygodnym monitorze umieszczonym. Takie domofony są dużo lepsze niż brak jakiejkolwiek ochrony czy systemu zabezpieczeń, a dzięki postępowi technologii stają się też coraz tańsze i bardziej dostępne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *