Z bolcem czy bez, naścienne, meblowe, czy podłogowe, szeroki wybór gniazdek

gniazdka elektryczneGniazdka elektryczne w większości domów występują standardowo z uziemieniem, czyli z bolcem, niemniej wiele sprzętów wcale tego nie wymaga. Jako, ze sprzętów elektrycznych używamy w codziennym życiu, niezbędne są też przedłużacze, które najczęściej rozwiązują problem niedoboru owych gniazd.

Ospel – prócz tradycyjnych dwukomorowych gniazdek – oferuje szereg gniazdek o specjalnym zastosowaniu. Jednym z takich typów są gniazda łazienkowe – zabezpieczone osłoną przed dostępem wilgoci. Innym typem są zaś panele blatowe – pozwalające wbudować listwy gniazdek i kontaktów w biurko, mebel, szafkę czy półkę, dbając o estetykę przestrzeni.

Unikalnym rozwiązaniem są gniazdka podłogowe, które pozwalają na podłączenie do sieci korzystając z gniazdek rozmieszczonych na powierzchni podłogi. To rozwiązanie polecane jest w pomieszczeniach open space, gdzie do każdego biurka doprowadzony jest prąd bez plączących się przewodów przedłużaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *