Wszystko w jednym miejscu – kontakt i gniazdko

gniazdo elektryczneSkupienie gniazdek, wyłączników czy gniazd telefonicznych w jednym miejscu ma swoją zaletę, – łatwość lokalizacji, jednak nie zawsze jest to praktyczne rozwiązanie. Jeśli zależy nam na estetyce pomieszczenia i uniknięciu okraszenia ścian gniazdkami, warto zadbać o przygotowanie instalacji elektrycznej tak, by skupiała panel z włącznikami do wielu lamp w jednym miejscu. W zależności od potrzeb towarzyszyć mu może również gniazdo elektryczne z osłoną lub bez niej.

Tego typu rozwiązania świetnie sprawdzają się w blatach roboczych, bo są skryte a jednocześnie ogólnodostępne. To również dobre rozwiązanie dla biur i lokali użytkowych. Montując listwy z gniazdkami i kontaktami można zaoszczędzić miejsca w kuchni, łazience, a także poprawić komfort zarządzania światłem podszafkowym, dekoracyjnym itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *